Путівник

Previous Next

У вересні 2013 року Генеральним спонсором Української Федерації зі стрибків у воду - компанією "Ліко-Холдинг", був побудований сучасний спортивний комплекс "ЛІКО", єдиний в Україні Державний центр олімпійського навчання стрибкам у воду, база національної команди зі стрибків у воду та молодіжна спортивна школа "Тріумф". Так звана "майстерня українських стрибунів". Кожен може реалізувати своє бажання спорту: бодібілдинг, фітнес і йога. У цьому спортивному комплексі ви знайдете сучасний тренажерний зал, сауну. Також кожен зможе насолодитися курсами стрибків у воду - одним з найпопулярніших і красивих видів активного відпочинку.
Важливим фактором екологічної безпеки Спортивного центру "Ліко" є якість води. Щоб отримати максимальний рівень фільтрації води, що відповідає найвищим світовим стандартам якості води, спорткомплекс використовує сучасні технології очищення води. Спортивний центр регулярно проводить спортивні збори та тренувальні табори збірної України, чемпіонати національного та міжнародного масштабів. У вересні 2013 року було знято телешоу "Splash" ("ВИШКА" - українська версія).

ЗАСНОВНИК ЦЕНТРУ
Ігор Лісов, перший віце-президент Конфедерації будівельників України, почесний президент "Ліко-холдингу", член Виконавчого комітету НОК України, президент Федерації стрибків у воду України (з 1999 року), президент благодійного Фонду "рідне місто моє"; доктор наук у державному управлінні, кандидат економічних наук; був нагороджений орденом "За заслуги" II і I ступеня, отримав почесне звання "Заслужений будівельник України".

Previous Next

Київ - одне з найбільших міст Європи. Це жвава столиця незалежної України, її адміністративно-господарський, науковий, культурний та освітній центр. Це мальовниче місто з населенням більше 4 мільйонів, яке знаходиться на березі Дніпра. Київ - це місто безцінних пам'яток історії та культури, місто великих подій та видатних людей. Кожен знайде там щось особливо цікаве для себе. Мистецтво та архітектура Києва вважаються світовими скарбами. Багато відомих художників, поетів і письменників оцінили унікальну красу цього міста. Найвідоміші визначні пам'ятки: собор Святої Софії з видатними мозаїками та фресками, починаючи з 11 століття; Києво-Печерська лавра з декількома монастирями та соборами; Золоті Ворота Києва; Українська барокова церква Святого Андрія; Чудовий Собор Святого Володимира XIX століття; та багато інших пам'яток. Київ часто називають "матір'ю всіх міст". Це одне з найдавніших міст Європи. У історичному центрі Києва ви можете відчути дух минулого. Київ відрізняється багатим культурним життям. Любителі театру знайдуть багато театрів, які пропонують різні театральні програми. Більшість виступів проводяться українською та російською мовами. Нещодавно відреставрований Київський оперний театр представляє дуже гарну оперу, а також широкий репертуар балетів. Театр ім. Івана Франка - це центр української драматургії, комедії та мюзиклів. Багато різних виставок проводяться у численних музеях та художніх галереях міста. Київ також є науково-освітнім центром незалежної України. Тут знаходяться різні університети та наукові академії, серед яких відома Києво-Могилянська академія, яка є однією з перших наукових установ у Східній Європі. Будучи найбільшим містом України, Київ є провідним виробничо-комерційним центром країни. Основними галузями промисловості Києва є: харчова (особливо обробка бурякового цукру), металургія, виробництво машин, верстати, рухомий склад, хімікати, будівельні матеріали та текстиль. Розвиток української економіки дав імпульс розвитку ділової активності міста. В даний час у місті з'являється чимало нових офісних центрів, банків, торгово-виставкових центрів та інших комерційних підприємств. Прогуляйтеся по старовинним вулицям цього мальовничого міста, відчуйте неповторну красу і дух минулого. Звичайно, ваше перебування в Києві стане одним із самих незабутніх вражень та подій у вашому житті.

  • Logo_FAVOR_h200.png
  • Logo_Kyiv_h200.png
  • Logo_LIKO_h200.png
  • Logo_MOLODSPORT_h200.png
  • Logo_morshinska_h200.png
  • Logo_NOC_h200.png
  • Logo_Sportlife_h200.png
  • Logo_UDF_h200.png
© 2018 22nd FINA WORLD JUNIOR DIVING CHAMPIONSHIPS

Please publish modules in offcanvas position.